Liga piłki nożnej
 

GMINNY FINAŁ LIGI  PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
SZKOŁY  PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
W ZASUTOWIE
/10.04.2010r./

Dnia 10 kwietnia 2010r. w sobotę na boisku przy Zespole Szkół w Zasutowie odbył się GMINNY FINAŁ LIGI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W ZASUTOWIE.  Zawodnicy z Nekli i Targowej Górki przyjechali około godziny 9.00. Po losowaniu kolejno¶ci rozgrywanych meczy, zawody rozpoczęły się o godz. 9.30.  Pierwsze rozgrywki rozpoczęli uczniowie ze szkół podstawowych  i odbywały się na zmianę ze szkołami gimnazjalnymi.
W chwili otrzymania informacji o  katastrofie  samolotu prezydenckiego, który rozbił się w drodze na obchody 70- tej rocznicy zbrodni katyńskiej  pod Smoleńskiem zawody zostały przerwane. ¦mierć ofiar katastrofy  uczczono minut± ciszy.

Rozgrywki odbyły się według następuj±cego regulaminu
Regulamin:

  • Drużyny 5os. +  rezerwowi
  • Gra wg przepisów piłki nożnej
  • System gry "każdy z każdym"

W rozgrywkach brali udział reprezentanci poszczególnych szkół

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ZASUTOWA

  1. Bartosz Juszczak
  2. Dominik Hulewicz
  3. Maciej Liske
  4. Maciej Strzyżykowski
  5. Kamil ¦wierczyński
  6. Marcin Tabaka
  7. Mikołaj Zielonka

 

GIMNAZJUM W ZASUTOWIE

  1. Maciej Kujawa
  2. Daniel Nadzieja
  3. Marcin Sendecki
  4. Kamil Gewond
  5. Piotr Czajkowski
  6. Krystian Lonka
  7. Mateusz Tobera

SZKOŁA PODSTAWOWA TARGOWEJ GÓRCE

  1. Dawid Kwiatkowski
  2. Jan Przybylski
  3. Janusz Lewoczko
  4. Bartosz Boroniec
  5. Miłosz Nawrocki
  6. Norbert Lesiński
  7. Michał Zielniewicz
  8. Hubert szuba

GIMNAZJUM TARGOWEJ GÓRCE

  1. Damian Nikodem
  2. Michał Stankowski
  3. Maciej Trojanowicz
  4. Jakub Ożga
  5. Krzysztof Kruk
  6. Dawid Boroniec
  7. Maksymilian Przybylski
  8. piotr Mi¶kiewicz

SZKOŁA PODSTAWOWA W NEKLI

  1. Tomasz Rudnicki
  2. Mikołaj Wawrzyniak
  3. Jakub Drop
  4. Bartosz Damrth
  5. Dawid Grabarczyk
  6. Piotr Bielejewski
  7. Krzysztof Izydorczyk
  8. Olgierd Dziuba

GIMNAZJUM W NEKLI

  1. Arkadiusz Mrozek
  2. Maciej Stachowiak
  3. Krystian Kosecki
  4. Bartosz Wróbel
  5. Dawid Jędrzejczak
  6. Jakub Rudnicki

WYNIKI ROZGRYWEK:
TABELA WYNIKÓW SZKÓŁ PODSAWOWYCH


LP.

 

1. NEKLA

2. ZASUTOWO

3. TARGOWA GÓRKA

1

NEKLA

 

10:O

5:0

2

ZASUTOWO

0:10

 

0:11

3

TARGOWA GÓRKA

0:5

11:0

 

GMINNY FINAŁ LIGI PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
I MIEJSCE:   NEKLA
II MIEJSCE:  TARGOWA GÓRKA
III MIEJSCE: ZASUTOWO
TABELA WYNIKÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH


LP.

 

1. NEKLA

2. ZASUTOWO

3. TARGOWA GÓRKA

1

NEKLA

 

3:O

1:3

2

ZASUTOWO

0:3

 

1:3

3

TARGOWA GÓRKA

3:1

3:1

 

GMINNY FINAŁ LIGI PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJUM:
I MIEJSCE:   TARGOWA GÓRKA
II MIEJSCE:  NEKLA
III MIEJSCE: ZASUTOWO

ORGANIZATORZY :
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO: Mateusz Jackowski, Joanna Kozielska,  Lidia ¦wierczyńska, Maciej Sobieraj.
LIDERZY SPORTOWI: Marek Trzciński, Krystian Gewond, DawidMaciejewski, Mateusz Skiba.

0 1 2 3
4 5 6 7
8 9 10 11
12 13 14 15
16 17 18 19
20 21 22 23
24 25 26 27
28 29 30 31
32 33 34 35
36 37

Ostatnia modyfikacja strony:
13.04.2011
 
Created by arturo