Liga piłki nożnej
 

NEKIELSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
LATO 2010

I Runda , 1 Kolejka
30.05.2010 r.
1. ALKEN NEKLA                -          MŁODE WILKI                                 5-5
2. FC URYWACZE               -          ORŁY TARGOWA GÓRKA 2-3

Tabela


Miejsce

Nazwa

M

P

BZ

BS

\

1

ORŁY TARGOWA GÓRKA

1

3

3

2

+1

2

MŁODE WILKI

1

1

5

5

0

3

ALKEN NEKLA

1

1

5

5

0

4

FC URYWACZE

1

0

2

3

-1

5

MUDŻYNY

0

0

0

0

0

6

F.C. PITROIPY

0

0

0

0

0

STRZELCY:                                    Ilo¶ć bramek
WIERZEWSKI TOMASZ                 4
OSIŃSKI ARKADIUSZ                    2

I

ALKEN NEKLA

b

ż

cz

1

DAWID CZYŻEWSKI

0

0

0

2

GORKA DAWID

0

0

0

3

PATRYK WACHOWIAK

0

0

0

4

MATEUSZ WILCZYŃSKI

0

0

0

5

ROBERT MARCINKOWSKI

0

0

0

6

MACIEJ BARTKOWIAK

1

0

0

7

KACPER MATUSZAK

0

0

0

8

TOMASZ WIERZEWSKI

4

0

0

9

MATEUSZ JACKOWSKI

0

0

0

10

ŁUKASZ LEWANDOWSKI

0

0

0

11

 

0

0

0

12

 

0

0

0

 

VII

F.C. PITROIPY

b

ż

cz

1

SZYMON HADADA

0

0

0

2

PIOTR SZYMAŃSKI

0

0

0

3

JAKUB SMOLIŃSKI

0

0

0

4

JAKUB RUDNICKI

0

0

0

5

ADAM TWAROŻEK

0

0

0

6

TOMASZ OLEJNICZAK

0

0

0

7

DAMIAN NIKODEM

0

0

0

8

BARTOSZ WRÓBEL

0

0

0

9

ADAM ŻUREK

0

0

0

10

 

0

0

0

11

 

0

0

0

12

 

0

0

0

 

VI

FC URYWACZE

b

ż

cz

1

PIOTR CZAJKOWSKI

0

0

0

2

KRYSTIAN GEWOND

1

0

0

3

KAMIL GEWOND

0

0

0

4

S. STANISZEWSKI

0

0

0

5

MAREK TRZCIŃSKI

0

0

0

6

JAKUB PODEJMA

0

0

0

7

PIOTR STANISŁAWSKI

0

0

0

8

DANIEL NADZIEJA

0

0

0

9

TOMASZ KUBIACZYK

0

0

0

10

MACIEJ KUJAWA

0

0

0

11

MATEUSZ LONKA

0

0

0

12

MATEUSZ KASPRZYK

1

0

0

 

V

MŁODE WILKI

b

ż

cz

1

ZBIGNIEW MIKOŁAJCZAK

0

0

0

2

MARCIN ROSZKOWIAK

1

1

0

3

PIOTR ROSZKOWIAK

1

1

0

4

JAKUB KASPERSKI

0

0

0

5

BARTOSZ LONKA

0

0

0

6

ARKADIUSZ OSIŃSKI

2

0

0

7

RADOSŁAW KICZKA

0

0

0

8

PATRYK ANDRZEJAK

0

0

0

9

SZYMON ŁUCZYŃSKI

1

0

0

10

TOMASZ PASTUSIAK

0

0

0

11

WIKTOR SIKORSKI

0

0

0

12

 

0

0

0

 

IX

MUDŻYNY

b

ż

cz

1

DAWID MACIEJEWSKI

0

0

0

2

KRZYSZTOF PRZYBYLSKI

0

0

0

3

FILIP PAWLAK

0

0

0

4

MICHAŁ MACIEJEWSKI

0

0

0

5

DARIUSZ SZYMAŃSKI

0

0

0

6

ERYK PLUCIŃSKI

0

0

0

7

PAWEŁ BALCERZAK

0

0

0

8

ROBERT WYDERKIEWICZ

0

0

0

9

DARIUSZ KAPTURSKI

0

0

0

10

MICHAŁ KOSMALA

0

0

0

11

KRZYSZTOF KOZERSKI

0

0

0

12

 

0

0

0

 

I

ORŁY TG

b

ż

cz

1

ROBERT JĘDRASIAK

0

0

0

2

CZESŁAW WI¦NIEWSKI

1

0

0

3

JAROSŁAW CZERNIAK

1

0

0

4

GRZEGORZ DANKOWSKI

0

0

0

5

ŁUKASZ OPAS

0

0

0

6

MICHAŁ NAWROCKI

0

0

0

7

MARCIN PRZYBYLSKI

0

0

0

8

SEBASTIAN LEWOCZKO

0

0

0

9

MIKOŁAJ KOMISAREK

1

0

0

10

TOMASZ WIELKOPOLAN

0

0

0

11

MATEUSZ GĘSIKIEWICZ

0

0

0

12

 

0

0

0

Strona: 1
Przejdz do strony:   1  2  
0 1 2 3
4 5 6 7
8 9 10 11
12 13 14 15
16 17 18 19
20 21 22 23
24 25 26 27
28 29 30 31
32 33 34 35
36 37 38 39
Strona: 1
Przejdz do strony:   1  2  

 

Ostatnia modyfikacja strony:
13.04.2011
 
Created by arturo