Liga tenisa stołowego
 

SZKOLNY TURNIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO
DLA KLAS IV-VI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W ZASUTOWIE

Dnia 6 grudnia 2010 r. w  poniedziałek o godz. 13.45 do 16.00  w  Zasutowe odbył się SZKOLNY TURNIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO DLA KLAS IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ DZIECZĄT I CHŁOPCÓW W ZASUTOWIE.  Gra odbywała się w holu szkoły. Uczestnicy grali po jednym secie do 11 punktów z dwupunktową przewagą  systemem "każdy z każdym".  Zawody zorganizowała  nauczycielki wychowania fizycznego - Lidia Płończak oraz liderzy sportowi. Pierwsza trójka otrzymała medale pamiątkowe.
Tabela wyników: chłopców


Lp.

Imię Nazwisko

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Stosunek wygr. do przegr.

MIEJSCE

1

Mikołaj Zielonka

11:4
1:0

11:8
1:0

11:9
1:0

11:8
1:0

6:11
0:1

11:8
1:0

12:10
1:0

11:6
1:0

7/1

I MIEJSCE

2

Kamil Świerczyński

4:11
0:1

8:11
0:1

6:11
0:1

6:11
0:1

4:11
0:1

4:11
0:1

12:10
1:0

11:4
1:0

2/6

VIII MIEJSCE

3

Mikołaj Galicki

8:11
0:1

11:8
1:0

11:6
1:0

11:8
1:0

7:11
0:1

2:11
0:1

4:11
0:1

11:3
1:0

3/5

V MIEJSCE

4

Marcin Tabaka

9:11
0:1

11:6
1:0

6:11
0:1

11:9
1:0

9:11
0:1

7:11
0:1

5:11
0:1

11:2
1:0

3/5

VI MIEJSCE

5

Bartosz Wróbel

8:11
0:1

11:6
1:0

11:8
1:0

9:11
0:1

4:11
0:1

6:11
0:1

8:11
0:1

11:3
1:0

3/5

VII MIEJSCE

6

Bartosz Juszczak

11:6
1:0

11:4
1:0

11:7
1:0

11:9
1:0

11:4
1:0

7:11
0:1

8:11
0:1

11:2
1:0

6/2

II MIEJSCE

7

Hubert Pazdrowski

8:11
0:1

11:4
1:0

11:2
1:0

11:7
1:0

11:6
1:0

11:7
1:0

10:12
0:1

11:1
1:0

5/3

IV MIEJSCE

8

Mateusz Urbaniak

10:12
0:1

10:12
0:1

11:4
1:0

11:5
1:0

11:8
1:0

11:8
1:0

12:10
1:0

11:9
1:0

6/2

III MIEJSCE

9

Marcin Karalus

6:11
0:1

4:11
0:1

3:11
0:1

2:11
0:1

3:11
0:1

2:11
0:1

1:11
0:1

9:11
0:1

0/8

IX MIEJSCE

Dogrywka o II miejsce


Lp.

Imię Nazwisko

1

2

Miejsce

1

Bartosz Juszczak

 

1:0

II miejsce

2

Mateusz Urbaniak

0:1

 

III miejsce

Dogrywka o V, VI i VII miejsce


Lp.

Imię Nazwisko

1

2

3

 

1

Mikołaj Galicki

 

1:0

1:0

V miejsce

2

Marcin Tabaka

0:1

 

1:0

VI miejsce

3

Bartosz Wróbel

0:1

0:1

 

VII miejsce

 

Tabela wyników: dziewcząt


Lp.

Imię Nazwisko

1

2

3

4

5

6

Stosunek wygranych do przegranych

MIEJSCE

1

Agata Walkowska

11:4
1:0

11:4
1:0

11:8
1:0

11:2
1:0

11:6
1:0

5/0

I miejsce

2

Klaudia Walkowska

4:11
0:1

7:11
0:1

11:5
1:0

9:11
0:1

9:11
0:1

1/4

IV miejsce

3

Karolina Gewond

4:11
0:1

11:7
1:0

11:3
1:0

11:5
1:0

11:3
1:0

4/1

II miejsce

4

Sandra Gromadzińska

4:11
0:1

5:11
0:1

3:11
0:1

11:13
0:1

11:8
1:0

1/4

V miejsce

5

Julianna Jóźwiak

2:11
0:1

11:9
1:0

5:11
0:1

13:11
1:0

11:6
1:0

3/2

III miejsce

6

Monika Adamska

6:11
0:1

11:9
1:0

3:11
0:1

8:11
0:1

6:11
0:1

1/4

VI miejsce

Dogrywka o IV, V i VI miejsce


Lp.

Imię Nazwisko

1

2

3

MIEJSCE

1

Klaudia Walkowska

 

1:0

1:0

IV miejsce

2

Sandra Gromadzińska

0:1

 

1:0

V miejsce

3

Monika Adamska

0:1

0:1

 

VImiejsce

Kolejny turniej odbędzie się w styczniu 2011 r. Wszystkich chętnych zapraszamy.
Lidia Płończak

0 1 2 3
4 5 6 7
8 9 10 11
12 13 14 15
16 17 18

Ostatnia modyfikacja strony:
13.04.2011
 
Created by arturo