Liga piłki siatkowej
 

Noworoczny turniej siatkówki
W ramach projektu "Nekla na start" 23 stycznia 2011r. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. Udział w nim wzięły cztery drużyny. W każdej drużynie musiała uczestniczyć jedna kobieta.

Czytaj więcej...

Podwórkowa Liga Piłki Siatkowej w Targowej Górce 2010 "Nekla na start"
W niedzielę 4 lipca 2010r. o godz. 12.00 odbyła się pierwsza kolejka Podwórkowej Ligii Piłki Siatkowej w Targowej Górce. Udział wzięły drużyny: Masters, Jastrzębski Zdrój oraz Targowa Team.

Czytaj więcej...

Liga Piłki Siatkowej klas I-II Gimnazjum w Targowej Górce
Dnia 2 czerwca 2010r. na boisku przy Zespole Szkół w Targowej Górce odbył się SZKOLNY TURNIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS I - II GIMNAZJUM . Po zawodach rozdane były medale. Ze względu na złe warunki pogodowe rozgrywki odbyły się w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej...

Gminny Finał Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych
W sobotę 15 maja 2010r. w Zespole Szkół w Nekli odbył się I Finał Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych naszej gminy. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00 losowaniem kolejności rozgrywania spotkań.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej w Nekli
W dniu 2 maja 2010r. o godz. 12.00 odbyła się pierwsza kolejka turnieju piłki siatkowej w Nekli. Udział wzięły drużyny: Masters, Skra Nekla, Virtuozis oraz Bloki. Na szczęście pogoda nie zawiodła i drużyny mogły pokazać swoje umiejętności i wolę walki.

Czytaj więcej...

Szkolna Liga Piłki Siatkowej
W Nekli w Szkole Podstawowej w sobotnie przedpołudnia odbywa się Szkolna Liga Piłki Siatkowej. Pierwsze serie spotkań odbyły się 24.IV. i 01.V. i będą kontynuowane w kolejne soboty maja. Rywalizuje ze sobą siedem zespołów mieszanych...

Czytaj więcej...

Zakończenie Nekielskiej Ligi Siatkówki
Dnia 20-12-2009r. zakończyła się Nekielska Rekreacyjna Liga Siatkówki. W II rudzie udział brało pięć drużyn: Bloki, Jastrzębski Zdrój, "Kłos" Nekla, Masters, WKS Zasutowo z rozgrywek wycofał się zespół New Team. Podobnie jak w pierwszej rundzie bezkonkurencyjna okazała się drużyna "Kłos" Nekla...

Czytaj więcej...

Poprawiony Terminarz rozgrywek Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej - II RUNDA
Z powodu wycofania się z rozgrywek jednej drużyny byliśmy zmuszeni rozpisać terminarz od nowa. Dlatego w dniu 29.11.2009 nie odbędzie się żaden mecz aby uczestnicy mieli więcej czasu na zapoznanie się z nowym terminarzem. Wszelkie pytania proszę kierować pod nr telefonu 697-672-442.

Czytaj więcej...

Terminarz rozgrywek Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej - II RUNDA

Czytaj więcej...

Zakończyła się 1. runda Nekielskiej Ligi Siatkowej
W niedzielę 11.10.2009 roku zakończyła się 1. runda Nekielskiej Ligi Siatkowej, której organizatorami były Agata Bukowska, Karolina Bukowska oraz Aleksandra Matuszak. W lidze tej, brało udział 6 drużyn: Bloki, Jastrzębski Zdrój, Kłos Nekla, Masters, New Team, WKS Zasutowo.

Czytaj więcej...

Liga Piłki Siatkowej klas III A - III B Gimnazjum w Targowej Górce
Dnia 8 października 2009r. w Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Targowej Górce odbył się SZKOLNY TURNIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS III A - III B GIMNAZJUM.

Czytaj więcej...

Liga Piłki Siatkowej klas I-II Gimnazjum w Targowej Górce
Dnia 7 października 2009r. w Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Targowej Górce odbył się SZKOLNY TURNIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS I-II GIMNAZJUM.

Czytaj więcej...

Liga Piłki Siatkowej klas I-III Gimnazjum w Zasutowie
Dnia 5 października 2009r. na boisku przy Zespole Szkół w Zasutowie odbył się SZKOLNY TURNIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS I-III GIMNAZJUM.

Czytaj więcej...

Wyniki po IV kolejce Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej
4.10.2009

Czytaj więcej...

Wyniki po III kolejce Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej
27.09.2009

Czytaj więcej...

Wyniki po II kolejce Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej
19/20.09.2009

Czytaj więcej...

Wyniki po I kolejce Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej
6.09.2009

Czytaj więcej...

Terminarz rozgrywek Nekielskiej Ligi Piłki Siatkowej
poprawiony i uzupełniony 18.09

Czytaj więcej...

 

Ostatnia modyfikacja strony: