IGRZYSKA SPORTOWE

W dniu 25 września b.r. na boiskach przy Zespole Szkół w Nekli odbyły się  Igrzyska Sportowe Młodzieży Szkolnej Gminy Nekla. Zawody zostały przeprowadzone w ramach projektu "NEKLA NA START". W imprezie uczestniczyło ok.120 chłopców i dziewcząt z Nekli, Targowej Górki i Zasutowa. Uczniowie szkół podstawowych brali udział w biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na jedno okrążenie, biegu sztafetowym oraz grach zespołowych: piłce nożnej chłopców i ringo dziewcząt. Gimnazjaliści natomiast rywalizowali w biegu na 100 metrów, 1000 metrów,  skoku w dal, rzucie piłką lekarską, biegu na jedno okrążenie, w biegu sztafetowy oraz ringo.Uczniowie bardzo aktywnie i z dużym zaangażowaniem brali udział w poszczególnych konkurencjach a rywalizacja pomimo wielu emocji przebiegała w duchu "fair-play". Na zakończenie wszyscy zwycięzcy mieli okazję stanąć na podium i odebrać pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Strzyżewska, Magdalena Najtkowska, Lidia Płończak, Agnieszka Kmieciak, Joanna Kozielska, Piotr Michalak, Dariusz Nikodem oraz Mateusz Jackowski. W przeprowadzeniu zawodów pomagali Liderzy sportowi: Magdalena Adamczyk, Małgorzata Waliszka, Magdalena Urbaniak, Filip Strzyżewski i Patryk Wachowiak.
Oto szczegółowe wyniki:


Szkoła Podstawowa

60 m chł.
1.Drop Jakub 8,87s N
2.Ciesielski Mateusz 9,21 s N
3.Zacholski Dawid 9,47s TG
60 m dz.
1.Dopierała Maja 9,45s N
Pankros Karolina 9,45s TG
2.Jóźwiak Weronika 9,78s N
3.Komisarek Ola 10,03 TG
piłka palantowa chł.
1.Drop Jakub 57.60m N
2.Urbaniak Mateusz 45.20m Z
3.Borkowski Wojtek 43.10m N
piłka palantowa dz.
1.Bandosz Ola 34.30m N
2.Olejniczak Marta 34.10m N
3.Pankros Karolina 32.70m TG
1 okrążenie chł.
1.Kowalewski Maciej 42.87s N
2.Zacholski Dawid 44.16s TG
3.Idczak Filip 45.21s N
1 okrążenie dz.
1.Wilczyńska Julia 45.30s N
2.Jóźwiak Weronika 46.39s N
3.Matysiak Weronika 48.80s TG
w dal chł.
1.Idczak Filip 393cm N
2.Dziuba Olgierd 390cm N
3.Kiczka Filip 380cm Z
w dal dz.
1.Dopierała Maja 383cm N
2.Olejniczak Marta 380cm N
3.Walkowska Agata 342cm Z
sztafeta dz.
1.Nekla - Bandosz Ola, Izydorczyk Magda, Januchowska Agata,Wilczyńska Julia - 1.29.55
2.Targowa Górka - Matysiak Weronika, Nowak Marlena, Komisarek Ola, Pankros Karolina - 1.30.79
3.Zasutowo -Rembowicz Paulina, Ćwiklińska Julita, Walkowska Agata, Jóźwiak Julianna - 1.38.11
sztafety chł.
1.Nekla- Kowalewski Maciej, Ciesielski Mateusz, Dziuba Olgierd, Drop Jakub-1.23.21
2.Targowa Górka- Andrzejewski Szymon, Zielniewicz Michał, Kwiatkowski Dawid, Zacholski Dawid- 1.31.06
3.Zasutowo - Urbaniak Mateusz, Kiczka Filip, Pazdrowski Hubert, Juszczak Bartek- 1.32.34
ringo dz.
1.Nekla -Fronczak Beata, Begier Klaudia, Dopierała Maja, Bandosz Ola
2. Targowa Górka - Pankros Karolina, Komisarek Ola, Resermat Edyta
3. Zasutowo - Rembowicz Paulina, Ćwiklińska Julita, Walkowska Agata, Jóźwiak Julianna, Walkowska Monika
piłka nożna
1.Nekla - Jakub Drop, Jakub Brzychcy, Hubert Wojciechowski, Filip Idczak, Tomasz
Rudnicki, Mateusz Ciesielski, Olgierd Dziuba, Kamil Maciaszczyk, Maciej
Kowalewski , Bartosz Głuszak, Patryk Dębski, Piotr Kubiak.
2.Targowa Górka - Zacholski Dawid, Andrzejewski Szymon, Lesiński Norbert, Kwiatkowski Dawid, Wojkiewicz Dawid, Jaszczak Radek, Zielniewicz Michał
3.Zasutowo - Urbaniak Mateusz, Kiczka Filip, Pazdrowski Hubert, Juszczak Bartek, Świerczyński Kamil, Tabaka Paweł, Zielonka Mikołaj

 

GIMNAZJUM
100m chł.
1.Stachowiak Maciej 13.40 N
2.Pluciński Rafał 13.43 TG
3.Graczyk Paweł 13.53 N
100m dz.
1.Nikodem Julia 15.87 TG
2.Gromadzińska Joanna 16.03 Z
3.Wsolak Wioletta 16.21 N
w dal chł.
1.Sendecki Marcin 510cm Z
2.Matysiak Dawid 486cm TG
3.Graczyk Paweł 475cm N

w dal dz.
1.Nikodem Julia 410cm TG
2.Kowalczyk Magda 405cm N
3.Wsolak Wioletta 385 N
piłka lekarska chł.-  4kg
1.Kosecki Krystian 10,20m N
2.Paczyński Daniel 9.30m Z
3.Jędrzejczak Dawid 9m N
piłka lekarska dz. - 3kg
1.Nowecka Magda 8.20m TG
2.Kowalczyk Magda 7.90m N
3.Buszka Joanna 7.90m N
1 okrążenie chł.
1.Kosecki Krystian 36.21s N
2.Sendecki Marcin 38.20s Z
3.Wróbel Krzysztof 38.60s N
1okrążenie dz.
1.Myszker Ewa 44.53s TG
2.Juszczak Paulina 47.86s Z
3.Urbaniak Magda 48.30s N
1000m chł.
1.Pluciński Rafał 3.22.0 TG
2.Izydorczyk Maciej 3.23.3 N
3.Kubiaczyk Karol 3.36.38 N
sztafeta chł.
1.Nekla- Wawrzyniak, Grygiel, Cała, Jędrzejczak Dawid-1.16.11
2.Targowa Górka- Matysiak Dawid, Rutkowski Maciej, Targosz Mietek, Zielniewicz Mikołaj- 1.17.21
sztafeta dz.
1.Targowa Górka- Nikodem Julia, Zacholska Jagoda, Wawrzyniak Anna, Myszker Ewa- 1.25.0
2. Nekla- Michalak Monika, Kmieciak Kamila, Adamczyk Ania, Buszka Joanna- 1.26.5
ringo
1.Nekla- Kubiak Paulina, Waliszka Małgosia, Frankowska Agata
2.Targowa Górka- Wawrzyniak Anna, Nikodem Julia, Wiśniewska J
3.Zasutowo- Gromadzińska Joanna, Kirkiewicz Beata, Gutomska Krystyna

Strona: 1
Przejdz do strony:   1  2  
0 1 2 3
4 5 6 7
8 9 10 11
12 13 14 15
16 17 18 19
20 21 22 23
24 25 26 27
28 29 30 31
32 33 34 35
36 37 38 39
Strona: 1
Przejdz do strony:   1  2  

 

Ostatnia modyfikacja strony:
13.04.2011
 
Created by arturo